تماس با کارشناسان فروش
لطفا در تلگرام پیام بگذارید. کارشناسان ما در اسرع وقت با شما تماس خواهند گرفت.
سوال‌های متدوال:
 

پرداخت از طریق درگاه پرداخت الکترونیکی

هنگامیکه برای ثبت سفارش از طریق وبسایت اقدام میکنید بعد از وارد کردن اطلاعات و آدرس کامل به درگاه پرداخت راهنمایی خواهید شد. بعد از پرداخت نهایی خریدتان در پنل آلوینو نزد پشتیبانان فروش ثبت و بسته بندی خواهد شد و روز بعد ارسال میشود.

تمامی ارسال‌ها روزانه از طریق پست پیشتاز انجام خواهند شد و بین ۵ الی ۷ روز کاری طول میکشند.

کلیه محصولات وبسایت آلوینو توسط آلوینو گارانتی خواهند شد و در صورتی که تمایل به فعال سازی آن داشته باشید باید هنگام خرید آنرا فعال کنید. در نظر داشته باشید گارانتی و شرایط آن در قوانین و ضوابط قابل مشاهده هستند.

امکان پرداخت درب منزل هم داریم. در صورتی که مایل به پرداخت درب منزل باشید میتوانید هزینه ارسال را از کارشناسان فروش بپرسید.

در حالت های زیر امکان مرجوع کردن وجود دارد:

  1. اگر کالای ارسال شده با کالایی که در وبسایت ثبت شده مغایرت داشت
  2. درصورتی که کالا معیوب یا دارای شکستگی باشد
  3. کالا اصلی نباشد

در غیر اینصورت امکان مرجوع کردن کالا وجود ندارد.

اگر میخواهید از وبسایتی خرید کنید به این نکات توجه داشته باشید:

  1. دارای نماد اعتماد الکترونیکی باشد. (باید بگوییم اینماد یا نماد اعتماد الکترونیک (E-Namad) نشانه‌ایست که توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی به کسب‌وکارهای مجازی ارائه می‌شود. در اصل باعث اعتماد بیشتر کاربران در استفاده از سایت شما می‌شود. یکی از عوامل مهم تجارت الکترونیک، ایجاد اعتماد بین کاربران می‌باشد). برای دیدن ای نماد وبسایت آلوینو کلیک کنید.
  2. دارای مجوز از رسانه دیجیتال باشد (طبق آیین‌نامه ساماندهی و توسعه رسانه‌ها و فعالیت‌های فرهنگی دیجیتال، رسانه دیجیتال عبارت است از رسانه مبتنی بر فناوری نوین اطلاعات و ارتباطات، که شامل گونه‌های زیر می شود: بسته نرم‌افزاری رسانه‌ای. حامل دیجیتال، حاوی داده (مانند بسته‌های نرم افزاری رسانه ای، بازی‌های رایانه ای و مانند آن‌ها). برای دیدن مجور رسانه دیجیتال آلوینو به بخش فوتر با انتهای وبسایت مراجعه کنید.
  3.  شماره تلفن ثابت و آدرس رسمی داشته باشد
فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه آلوینو
فیلتر بر اساس شهر محصول
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
فروشگاه آلوینو

با ما در تماس باشید...

allwino-مخلخ

با ما در تماس باشید...

پولت حفظ میشه :)

پول شما تا زمانی که کالا به دستتان میرسد، نزد درگاه پرداخت تومن به امانت میماند و تنها با رضایت شما تسویه انجام خواهد شد.
SAFE MONEY