مکان را جهت فیلتر محصولات انتخاب کنید

قوانین و مقررات

لطفاً قوانین و مقررات را با دقت مطالعه بفرمایید:

عضویت در این وبسایت رایگان بوده و می توانید تنها با وارد کردن شماره موبایل خود وارد سایت شوید.

قبل از ثبت سفارش و خرید کالای مورد نظر به قیمت و مشخصات آن دقت کنید. همچنین برای آگاهی از قیمت دقیق محصولات با شماره تماس ۰۹۱۸۵۱۷۰۵۹۵ در تماس باشید، یا به صفحه تماس با ما مراجعه کنید.

چنانچه به هنگام خرید با خطا مواجه شدید، اگر وجه پرداختی طبق اصول مراحل ثبت و سفارش انجام نگرفته باشد، فروشگاه آلوینو هیچ گونه مسئولیتی در قبال وجه پرداختی شما ندارد. زیرا خطای مربوطه به درگاه پرداخت مرتبط بوده و باید وجه پرداختی خود را از درگاه پرداخت مورد نظر دریافت نمایید.

پس از انجام صحیح مراحل ثبت خرید کالا، فروشگاه اینترنتی آلوینو موظف به تحویل محصول از ۷ الی ۱۴ روز می باشد. در غیر اینصورت می توانید اقدامات لازم در خصوص دریافت وجه خود را انجام دهید.

عضویت شما در سایت به منزله پذیرش قوانین و مقررات می باشد. بنابراین قبل از ثبت نام، تمامی قوانین را با دقت مطالعه بفرمایید.

هر گونه استفاده غیر مجاز از محتوا و مطالب ارائه شده در این وبسایت پیگرد قانونی دارد.

در صورت پرداخت کارت به کارت باید فیش واریزی به شماره تلفن: ۰۹۱۸۵۱۷۰۵۹۵ از طریق واتساپ ارسال گردد.

به هنگام ثبت سفارش در وارد کردن آدرس، کد پستی و شماره تلفن پذیرنده کالا دقت فرمایید. زیرا وبسایت فروشگاهی آلوینو محصول خریداری شده را دقیقاً به همان آدرس و کد پستی وارد شده ارسال خواهد کرد.

فیلتر بر اساس شهر محصول
فروشگاه آلوینو
فیلتر بر اساس شهر محصول
فیلتر بر اساس شهر محصول
شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
هیچ محصولی در سبدخرید نیست.
فروشگاه آلوینو

با ما در تماس باشید...

allwino-مخلخ

با ما در تماس باشید...

پولت حفظ میشه :)

پول شما تا زمانی که کالا به دستتان میرسد، نزد درگاه پرداخت تومن به امانت میماند و تنها با رضایت شما تسویه انجام خواهد شد.
SAFE MONEY