بررسی کفش اسیکس asics

Xeyal05952876 1401/03/10
بررسی کفش اسیکس asics

مهم ترین مزیت کفش اسیکس در استحکام آن نهفته است. از دیرباز گفته شده که قلب دوم هر انسان، پای او است. بنابراین در محافظت از قلب دوم خود باید بسیار با احتیاط برخورد کرد. به همین منظور باید از سلیقه گرفته تا استحکام کفش با دقت بالایی بررسی شود. اما دلیل مردم برای گزینش کفش اسیکس چیست؟. آیا محبوبیت کفش اسیکس ادامه دار خواهد بود؟. در پس نام asics چه داستانی نهفته است؟ یا به غبارتی برند asics با چه مفهومی در بازار جا باز کرده است؟. برای رسیدن به پاسخ تمام این پرسش ها با در این مقاله همراه باشید.

خبر مهم در مورد کفش اسیکس ؛ دوام آن در هنگام ورزش کردن همه را مجذوب خود می کند. زمانی که یک خریدار در مورد استحکام و پایداری کفش برای ورزش های متوالی پی می برد، تردیدی در پرداخت بهای کفش به دل راه نمی دهد. اکثر مردم در تلفظ صحیح این برند اشتباه می کنند. یعنی به جای برند اسیکس، این برند را آسیکس خطاب می کنند. هر چند این امر به شیوه ادا کردن تحت الفظی این برند توسط شخص بر می گردد، که چندان مشکل ساز نیست. برند های متفاوتی در زمینه ساخت کفش فعالیت کرده و هرکدام شهرت خاص خود را دارا می باشند. در مورد برند اسیکس باید خاطر نشان کرد که لوگوی تازه طراحی شده آن در بین ورزشکاران محبوبیت ویژه ای را به خود اختصاص داده است.

آیا می دانستید برند اسیکس در ابتدا با شعار (روح سالم در بدن سالم !) در بین عموم مردم شهرت پیدا کرد و محبوب شد؟!

آلوینو شوز

کفش اسیکس یا کفش آسیکس ؟

همانطور که در بالا اشاره شد، اکثر مردم در تلفظ صحیح این برند دچار اشتباه خواهند شد. اما این پایان دنیا نیست. کمی بیشتر در مورد برند اسیکس بدانیم؛ لوگوی این برند ترکیب خاصی دارد. به گونه ای که مخاطب را بین تکنولوژی ورزش ژاپنی و حالت (سبک) خیابانی در جهان تحت تأثیر قرار داده است. این برند محبوب بیشتر در زمینه تولید پوشاک و کالای ورزشی و مخصوصاً کفش های ورزشی فعالیت می کند. کیهاشیرو اونیت سوکا مرجع و منبع اصلی ساخت این برند است، کسی که با ذهنیت سلامت بخشیدن به ورزشکاران در صدد شروع فعالیت این کمپانی برآمد. اونیت سوکا معتقد بود که زندکی سالم با ورزش کردن میسر خواهد بود. البته نباید فراموش کرد که شروع دنیای کاری برند asics با کفش بسکتبال آغاز شد.

بررسی کفش اسیکس asics

مزایای داشتن کفش اسیکس

کفش اسیکس در طرح ها و مدل های متفاوتی به بازار عرضه و تقاضا می شود. از جمله مزایای این کفش می توان به سبک وزن بودن آن به هنگام ورزش کردن اشاره کرد. مهم ترین وظیفه یک کفش مناسب، محافظت از پا های شما است.سه قسمت اصلی در این مدل کفش موجود بوده که محبوبیت آن را چند برابر کرده است. اولاً رویه داخلی کفش های اسیکس به طور معمول از جنس مش بوده که باعث خنک ماندن کش در طول روز خواهد شد. درثانی قسمت میانی به گونه ای است که هر نوع ضربه ای را دفع کرده و پا را از صدمات وارده محفوظ نگه می دارد. همچنین لایه ی بیرونی کفش های اسیکس از نوع پلاستیک ساخته شده که از استحکام بالایی برخوردار هستند.

«کفش مرزی بین شما و کشف دنیای زیر پاهای شما است»
کفش اسیکسکفشی است با خاصیت محافظت از قلب دوم شما
مزایا

۱. دارا بودن لایه ضربه گیر به صورت افقی

۲. مجهز به پدهای ژل مانند در کفی اسپرت

۳. حضور سه لایه متراکم از جنس فوم ایوا یا به عبارتی (EVA)

۴. سبک و راحت با دوام طولانی مدت

۵. به هنگام قدم  زدن، نوسان کم بوده

۶. استقامت بالا به دلیل لایه ضخیم پلاستیکی

۷. دارای عملکرد انعطاف پذیری بالا

۸. زیره کفش از جنس لاستیک با استحکام بالا ساخته شده

آیا قیمت کفش اسیکس با خرید اورجینال کفش ارتباطی دارد؟

قیمت کفش اسیکس با خرید اورجینال کفش به صورت کاملاً مستفیم در تعامل هستند. اما منظور از خرید اورجینال کفش اسیکس چیست؟. در واقع باید کفش فیک اسیکس را با کفش اصیل و اصلی یا به عبارتی اورجینال برند اسیکس مقایسه کرد. این دو مورد در قیمت نیز با هم تفاوت های چشمگیری دارند. چگونه کفش اصل را از فیک تشخیص دهیم؟. اول از همه باید لوگوی اسیکس را به خوبی بشناسیم. در ثانی دست خط فیک نویسان با دست خط عوامل اجرایی برند اسیکس بسیار متفاوت می باشد. قیمت کفش اسیکس را از این جهت با خرید اوجینال کفش مقایسه می کنند که مقرون به صرفه بودن را به رخ بکشند. بنابراین به هنگام خرید این کفش باید مراقب فیک فروشان باشید.

بررسی کفش اسیکس asics

کفش اصلی اسیکس دارای کفی بسیار انعطاف پذیر و از جنس فوم می باشد. این در حالی است که کفش های فیک از چنین ویژگی ای برخوردار نیستند.

آلوینو شوز

معرفی کفش اسیکس در مدل های مشهور

مدل های متفاوتی از کفش اسیکس در بازار موجود می باشند. از جمله مهم ترین و مشهور ترین مدل این برند می توان به کایانو اشاره کرد. کایانو نیز برای خود خانواده پر جمعیتی را تشکیل داده است. امروزه کایانو ۲۴ کفشی است با شهرت جهانی که از سایر اعضای خانواده پیشی گرفته است. کفش رانینک اسیکس کایانو از خانواده؛ ۲۴ ،۲۵ ، ۲۶ و کایانو ۲۷ تشکیل شده است. 

مزایای کفش رانینگ کایانو ۲۴

بهبود راندمان دویدن

دارای بالشتک های حرفه ای

کفی ترکیبی از فلایت فوم و stiva

انعطاف پذیری بالا

رویه کتانی

پایداری و راحتی بالا

بررسی کفش

یک کفش را از جهات متفاوتی مورد بررسی قرار می دهند. به طور مثال قبل از خرید کفش باید راجب خصوصیات آن تحقیق به عمل آورد. بدین صورت که باید در مورد لایه میانی، کفی و نحوه دوخت اطلاعات لازم را کشف کرد. همچنین جنس به کار رفته برای ساخت و طراحی را نباید به مرز فراموشی سپرد. هرکدام از این موارد در قیمت و قدمت کفش نقش بسزایی را ایفا می کنند. بنابراین بررسی کفش قبل از خرید می تواند گزینه های بی شماری را در اختیارتان قرار دهد. کفش اسیکس در طرح و فرمت به کار گیری شده خود حرف های زیادی برای گفتن دارد. بررسی کفش اسیکس برای ورزشکاران هیجان انگیز خواهد بود. چراکه تمام خصوصیات نهفته در کفش های برند اسیکس مطابق میل ورزشکاران می باشد.

کتونی اسیکس ژل لایت GEL LYTE III

کتونی اسیکس ژل لایت GEL LYTE III گونه دیگری از خانواده کفش های برند اسیکس می باشد. محبوبیت این کتونی به خاطر لایه میانی بوده که از (GEL) ساخته شده است. این لایه سطح انعطاف پذیری کفش را تا حد زیادی بالا برده است. این عملکرد باعث افزایش درجه ضربه گیری کفش به هنگام ورزش کردن خواهد شد. کتونی اسیکس ژل لایت GEL LYTE III در قسمت میانی خود دارای تکنولوژی ایوا (EVA) بوده که خاصیت ارتجاعی دارد. فناوری ایوا (EVA) در کتونی اسیکس GEL LYTE III از خستگی پا در موقیت های متفاوت جلوگیری به عمل می آورد. همچنین رویه کتونی از مواردی چون؛ مش، جیر و چرم با کیفیت نبوک (NUBUK) ساخته شده است. مگر می شود یک کفش هم سبک باشد و هم مستحکم؟. پاسخ مثبت این پرسش را تنها کتونی اسیکس می تواند بدهد. چراکه خواص نهفته در آن هر غیر ممکن را ممکن می کند.

بررسی کفش اسیکس asics

از جمله خصوصیات کفش اسیکس ژل لایت GEL LYTE III می توان به؛ قابلیت تنفس پذیری پا، راحتی و نرمی، سبکی، دارای ساختار محافظتی و ظاهری کاملاً راینینگ اشاره کرد.

آلوینو شوز

نتیجه گیری

داشتن کفش مناسب مستلزم دانستن اطلاعات کافی در مورد ساختار تشکیل دهنده آنها است. یک کفش مناسب باید تمام ضربات وارده به پا را به حداقل برساند. ضمن اینکه راحت و سبک وزن باشد. کفش اسیکس مدلی با طراحی منحصر به فرد یوده که قابلیت های بی شماری را در خود گنجانده است. منعطف بودن در وهله اول شما را با هیجان دنیای زیر پاهایتان آشنا می سازد. کتونی های اسیکس به طور معمول دارای لایه های محافظتی جهت نگهداری بجا و درست از پای ورزشکار می باشند. همچنین تنفس پا در کفش اسیکس به مدت طولانی هنگام پیاده روی و ورزش کردن ممکن است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مشاورین آلوینو در ارتباط باشید.

۴۳ دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.